Hizmetlerimiz

İzmir Laser, konusun da uzman ekibi ile Cad-Cam, Solid Works, Auto Cad gibi 3D tasarım ve teknik çizim programlarının en güncel versiyonlarını kullanmaktadır. Yeni ürün ve proje geliştirmenize yardımcı olmanın yanı sıra geliştirilen ürün ve projelerin imalatı için gerekli olan tüm süreci titizlikle üstlenir ve talepleri eksiksiz olarak yerine getirir.

İzmir Laser, yüksek ivmelenme gücüne sahip günümüzün en son teknolojisi 2020 model fiber lazer kesim makinelerine sahiptir. 0,10 mm’ den  25 mm kalınlığa kadar her kalite paslanmaz çelik, alüminyum, galvaniz, titanyum, kurşun ve siyah malzeme istenilen ölçü ve toleranslar dahilinde en hassas şekilde işlemekte ve müşterilerinin imalat süreçlerini hızlandırarak katkı sağlamaktadır.

İzmir Laser, teknik altyapıya sahip işinde uzman deneyimli kadrosu ve 2020 model 3d Cnc Abkant’ları ile  4020 mm uzunluktan 14 mm kalınlığa kadar her kalite çelik malzemeyi istenilen ölçü ve toleranslar dahilinde en yüksek hassasiyet ile bükerek farklı sektörlerdeki ihtiyaçlara uygun formlara dönüştürmektedir. Projenizde var olan en karmaşık büküm işleri bile kusursuzca en hızlı biçimde gerçekleştirilmektedir.

İzmir Laser ayrıca kaynak konstrüksiyon işlemlerin de sektöre özel; Tig veya Mig kaynağı seçenekleriyle kalite ve hassasiyetten ödün vermeden makine ekipman ve parçaların imalatını kusursuzca gerçekleştirmektedir. İmalatı gerçekleştirilen makine ekipman ve parçalar gerekli olan kalite kontrol ve testlere tabi tutularak belgeleriyle birlikte tarafınıza teslim edilir.

Firmamız bugüne kadar ağır makine, demir çelik, enerji, savunma, gemi, maden, çimento, cam, seramik, kâğıt ve ambalaj sektörleri başta olmak üzere, her ölçüde hem yurt içinde hem yurt dışında birçok hizmet vermiş bulunmaktadır. 40 yıllık bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde tüm makine ekipman ve parçalar gerekli olan toleranslar dahilinde en hassas şekilde işlenmekte ve sektörünüze özel çözümler sunmaktadır.
İzmir Laser, İmalatını üstendiği makine ekipman ve parçaların gerekli olan montaj aşamalarını tamamlandıktan sonra elektrostatik toz boya öncesi ilk kalite kontrolü sağlar. İlk kalite kontrolü sağlanan makine ekipman ve parçalar elektrostatik toz boyaya sevk edilir, Boya işleminin tamamlanmasından sonra ekibimiz talep edilen final montaj için çakma somun, saplama, perçin vb. gerekli olan tüm ara bağlantı elemanlarını kullanarak final montajı tamamlar. Yapılan son kalite kontrolün ardından makine ekipman ve parçalar gideceği ülke ve mesafeye göre özel olarak paketlenir ve sevke hazır duruma getirilir.

Başarılı elektrostatik toz boya sistemlerinde ön koşul yüzeylerin temiz ve kirden arındırılmış olmasıdır. Yüzeylerin kirli olması kaplamada estetik bazı kusurların oluşmasına, kaplama ve malzeme yüzeyi arasında yapışmada zafiyetler olmasına sebep olmaktadır. İzmir Laser; Ege bölgesindeki en büyük elektrostatik toz boya fırınına sahiptir. Gelen talepler doğrultusunda 3mt yükseklite, 3 mt genişlikte ve 7 mt uzunlukta tek yekpare bir parçanın elektrostatik toz boyama işlemini kaliteden ödün vermeden kusursuzca gerçekleştirme olanağı sunmaktadır.