İzmir Laser Güvencesiyle: Lazer Metal Kesim Hizmeti

Lazer metal kesim hizmeti tüm dünyada sanayi sektörünün bel kemiğini oluşturur. Herhangi bir metanın ya da üretim aracının üretiminde dahi yüzlerce farklı elementin bir araya gelerek anlamlı ve işlevsel bir malzemeyi ortaya çıkarması, günümüz teknolojiyle birlikte milimetrik işlemleri mümkün kılmaktadır.

Lazer Metal Kesim Nedir?

Modern hayatın bir parçası olarak çevremizde gördüğümüz hemen hemen her bir ürün üretim ve işleme merkezlerinde şekillendirilmektedir. Otomotiv ve inşaat sektörü başta olmak üzere hediyelik eşya ya da mutfak gereçlerinde dahi çeşitli materyaller bilgisayar ortamında belirlenen formlar baz alınarak bükülmekte, delinmekte veya kesilmektedir. Lazer kesim ise bu tür işlemlerde hem işletme sahiplerinin hem de vatandaşların memnun kalacağı bir metal işleme teknolojisini ifade eder.

Lazer Metal Kesimin Faydaları Nelerdir?

Ağır sanayi, etki alanı ve üretim kapasitesi olarak ülke ekonomisinde önemli bir yere sahiptir. Üretimi gerçekleştirilen malzemeler bir bütünün parçası olabilirken kendi başına da kullanılabilen emtialar olabilmektedir. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu materyallerin kısa sürede, hatasız ve kayıpsız olması hedeflenmektedir. Lazer metal kesim bilgisayar ortamında kodlar aracılığıyla belirlenen bir prensibe dayandığı için en incelikli ve firesiz işlemlerin gerçekleştirilebildiği metal işleme hizmetidir. 

İzmir Laser Güvencesiyle Lazer Metal Kesim Hizmeti ve Özellikleri

  • Sac levha üretiminde 2000×4000 işleme alanına sahip TRUMPF 3040 6kW marka lazerimiz ile siyah malzemelerde 25 mm kalınlığa; krom ve alüminyum malzemelerde 20 mm kalınlığa kadar olan tüm malzemelerinizi yüksek kesim kalitesi garantisi veriyoruz. Hizmetimiz alanında uzman kadrolar tarafından gerçekleştiriliyor olup, %100 müşteri memnuniyetini önceleyen anlayışla hizmet veriyoruz.
  • Sac levha bükümünde istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak 4 metre uzunluğa kadar kesimi yapılan ürünlerinizi yine istek ve ihtiyaçlarına göre açısal ve öçüsel değerleri ‘’DIN ISO 2768 Coarse Tolerans’’ değerlerinde şekillendiriyoruz.

İmalat sektöründe Vizyonumuz lazer kesim, kaynak konstrüksiyon, talaşlı imalat, elektrostatik toz boya prosesleriyle makine imalat sanayinde kıran kırana rekabet eden, ürün ve hizmetlerini daha fikir aşamasındayken müşteri ihtiyaçlarını düşünerek ve bunların nasıl çözülebileceğini göz önünde bulundurarak oluşturan, müşterilerimizin bizi sadece kalite ve maliyetimizle değil geleceği öngörebilme kabiliyetimizle de tanıdıkları öncü bir firma olarak büyümektir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için www.izmirlaser.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.